Dostępne kolory płytek klinkierowych:

Płytki klinkierowe ręcznie formowane - Handform

Płytki klinkierowe ręcznie formowane ArtBrick to naturalne, w 100% ceramiczne płytki elewacyjne, które są mrozoodporne, mało nasiąkliwe < 6% oraz niezwykle odporne na promieniowanie UV. Nasze płytki klinkierowe ręcznie formowane są niepalne, nie będą zmieniały koloru pod wpływem słońca, nie straszne im będą najtrudniejsze warunki atmosferyczne. O ich trwałości decyduje proces produkcji, który jest taki sam jak w przypadku klasycznej cegły klinkierowej.
Płytki klinkierowe elewacyjne - wszystkie kolory
Płytki klinkierowe z kolekcji Handform to ręcznie formowany, naturalny klinkier wykonany w 100% z ceramiki. Ręcznie formowane płytki klinkierowe doskonale imitują przedwojenne cegły klinkierowe. Lico płytki klinkierowej z tej kolekcji jest nieregularne, imituje postarzane cegły. Mocno ryflowana struktura płytek z kolekcji handform przypomina klinkier holenderski, to właśnie takie płytki klinkierowe są najpopularniejsze w Królestwie Niderlandów.

Płytki cegiełki to modny materiał budowlany. Dzięki nim odświeżysz wygląd swojego biura lub mieszkania i nadasz mu loftowy, industrialny charakter. Na tle ściany z cegły bardzo dobrze będą wyglądały nowoczesne meble i dodatki.

Obniż koszt montażu elewacji nawet o 50% stosując system z prowadnicami ArtBrick.
Doskonała elewacja klinkierowa na styropianie lub wełnie mineralnej. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zamów darmowe próbki płytek klinkierowych.
TOPlist TOPlist